Spelta - speltos grūdų lukštai - speltos užpildas žaislų, pagalvėlių gamybai

Spelta
40 vnt.
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
1,55 EUR

100 g (apie 1 litras) speltos grūdų lukštų užpildo šildančių/šaldančių žaislų, pagalvėlių ir kitų aksesuarų gamybai.

Aprašymas

Speltos grūdų lukštai - tai lengvas, kvėpuojantis užpildas, kuris puikiai tiks žaislų, pagalvėlių ir kitų aksesuarų gamybai.

Tai vokiškiečių gamybos užpildas, neturintis jokių papildomų priemaišų ar teršalų.

Jūsų pagaminti žaisliukai/pagalvėlės su speltos grūdų lukštais bus puiki donava tėveliams auginantiems vaikučius. Speltos grūdų lukštais užpildytos miego pagalvės prisitaiko prie individualios kūno formos ir užtikriną sveiką bei ramų miegą. Su speltos gūdų lukštais pagaminti aksesuarai taip pat tiks smulkiąjai motorikai lavinti - rankutėmis liečiami lukštai sukelia traškėjimą, atkreipia vaikučio dėmesį.

Speltos grūdų lukštai gali būtų naudojami sausos šilumos ir šalčio šaltinio terapijai. Šildyklės tinka malšinti pilvuko dieglius, lengvina atsikosėjimą, malšina raumenų skausmus, padeda sumažinti nuovargį. Atšaldyta šildyklė tiks esant traumoms ar sumušimams, kraujavimui iš nosytės ar karščiuojant.  Gaminiai gali būti pašildyti mikrobangų krosnelėje (apie 1 min 400w) arba orkaitėje (apie 5-10 min 100º), atvėsinti - hermetiškame maišelyje šaldytuve arba šaldiklyje, paliekant juos atvėsti nuo 30 iki 60 minučių laikotarpiui. 

Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta
Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau