Jūsų užsakytas prekes dažniausiai išsiunčiame tą pačią arba sekančią darbo dieną, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo (jeigu prie prekės nėra nurodytas pagaminimo arba išankstinio užsakymo įvykdymo terminas).

Atkreipiame dėmesį, kad gaminamų ir iš anksto užsakomų prekių pristatymo terminas yra ilgesnis (pvz. 10-20 d.d.). Jei Jūsų užsakyme pasirinktos kelios prekės, kurių pristatymo terminai skiriasi (pvz. 1-3 d.d. ir 10-20 d.d.), tai visas prekes pristatysime per 10-20 d.d. Norint to išvengti, galite išskirstyti savo užsakymą į atskirus užsakymus pagal pristatymo trukmę, tačiau pristatymo mokestis bus skaičiuojamas kaip atskiriems užsakymams.

Užsisakius nėrimo schemą arba dovanų kuponą, pristatymo mokestis netaikomas, gavus apmokėjimą galėsite parsisiųsti elektroninį jos variantą (PDF formatu) savo paskyroje (apie galimybę parsisiųsti schemą būsite informuoti el. paštu)

Prekių pristatymas Lietuvoje:

1. AB Lietuvos paštas

Kaina: paštu registruota pirmenybinė siunta kainuoja 3.5 EUR.

Trukmė: paprastai siuntos gavėjui yra pristatomos per 1-3 d. d. nuo išsiuntimo.

2. OMNIVA paštomatas

Kaina: pristatymas į OMNIVA siuntų savitarnos terminalus kainuoja 2.5- EUR.

Trukmė: paprastai siuntos gavėjui yra pristatomos per 1-2 d. d. nuo išsiuntimo.

3. OMNIVA kurjeris

Kaina: pristatymas per kurjerį Jūsų nurodytu adresu kainuoja 11.5- EUR.

Trukmė: paprastai siuntos gavėjui yra pristatomos per 1-2 d. d. nuo išsiuntimo.

****Perkant prekių už 30,- EUR ir daugiau - pristatymas AB Lietuvos paštu ir į Jūsų pasirinktą OMNIVA paštomatą yra NEMOKAMAS, o pristatymas per kurjerius kainuoja 9.5 EUR***

4. Prekes galima atsiimti nemokamai iš anksto suderintu laiku. Tokiu atveju vykdant užsakymą, prie prekių pristatymo būdų pasirinkite "Atsiimsiu pats“.

Prekes, įsigytas el. parduotuvėje kalvaratas.lt, pristatome tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dėl prekių siuntimo kainos ir būdo už Lietuvos ribų, susisiekite su mumis el. paštu info@kalvaratas.lt arba telefonu 8 601 63683 – mes Jums parinksime optimaliausią siuntimo variantą.

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau