Merino Soft

Scheepjes Merino Soft Nr. 600 Malevich - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 600 Malevich - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 600 Malevich Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 602 Raphaël - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 602 Raphaël - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 602 Raphaël Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 606 Da Vinci - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 606 Da Vinci - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 606 Da Vinci Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 647 Titian - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 647 Titian - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 647 Titian Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 633 Bennett - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 633 Bennett - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 633 Bennett Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 632 Degas - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 632 Degas - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 632 Degas Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 635 Matisse - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 635 Matisse - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 635 Matisse  Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 636 Carney - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 636 Carney - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 636 Carney  Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 642 Caravaggio - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 642 Caravaggio - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 642 Caravaggio  Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 634 Copley - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 634 Copley - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 634 Copley  Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 639 Monet - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 639 Monet - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 639 Monet Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 637 Seurat - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 637 Seurat - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 637 Seurat Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 621 Picasso - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 621 Picasso - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 621 Picasso Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 623 Rothko - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 623 Rothko - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 623 Rothko Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 608 Dali - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 608 Dali - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 608 Dali Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 622 Klee - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 622 Klee - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 622 Klee Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 648 De Goya - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 648 De Goya - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 648 De Goya Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 640 Warhol - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 640 Warhol - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 640 Warhol Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 644 Dürer - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 644 Dürer - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 644 Dürer Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 645 Van Eyck - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 645 Van Eyck - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 645 Van Eyck Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 619 Gauguin - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 619 Gauguin - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 619 Gauguin Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 620 Munch - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 620 Munch - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 620 Munch Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 641 Van Gogh - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 641 Van Gogh - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 641 Van Gogh Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 607 Braque - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 607 Braque - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 607 Braque Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 629 Constable - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 629 Constable - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 629 Constable Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 646 Miró - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 646 Miró - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 646 Miró Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 628 Botticelli - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 628 Botticelli - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 628 Botticelli Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 625 Kandinsky - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 625 Kandinsky - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 625 Kandinsky Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 624 Renoir - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 624 Renoir - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 624 Renoir Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 626 Kahlo - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 626 Kahlo - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 626 Kahlo Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 627 Manet - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 627 Manet - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 627 Manet Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 631 Millais - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 631 Millais - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 631 Millais Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 610 Turner - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 610 Turner - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 610 Turner Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 614 Magritte - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 614 Magritte - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 614 Magritte Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 613 Giotto - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 613 Giotto - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 613 Giotto Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 630 Lautrec - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 630 Lautrec - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 630 Lautrec Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 615 Soutine - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 615 Soutine - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 615 Soutine Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 617 Cézanne - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 617 Cézanne - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 617 Cézanne Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 611 Mondrian - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 611 Mondrian - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 611 Mondrian Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 616 Klimt - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 616 Klimt - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 616 Klimt Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 603 Michelangelo -... Scheepjes Merino Soft Nr. 603 Michelangelo -... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 603 Michelangelo Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 604 Lowry - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 604 Lowry - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 604 Lowry Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 612 Vermeer - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 612 Vermeer - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 612 Vermeer Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 638 Hockney - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 638 Hockney - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 638 Hockney Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 643 Ansingh - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 643 Ansingh - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 643 Ansingh Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 605 Hogarth - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 605 Hogarth - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 605 Hogarth Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 618 Wood - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 618 Wood - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 618 Wood Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 609 Rembrandt - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 609 Rembrandt - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 609 Rembrandt  Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 601 Pollock - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 601 Pollock - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 601 Pollock Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 649 Waterhouse - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 649 Waterhouse - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 649 Waterhouse Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 650 Velásquez - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 650 Velásquez - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 650 Velásquez Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 651 Pissarro - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 651 Pissarro - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 651 Pissarro Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 652 Modigliani - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 652 Modigliani - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 652 Modigliani Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 653 Ernst - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 653 Ernst - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 653 Ernst Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 654 Belini - nėrimo-mezgimo siūlai Scheepjes Merino Soft Nr. 654 Belini - nėrimo-mezgimo siūlai 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 654 Belini Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Scheepjes Merino Soft Nr. 655 Chagall - nėrimo-mezgimo... Scheepjes Merino Soft Nr. 655 Chagall - nėrimo-mezgimo... 2
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Merino Soft Nr. 655 Chagall Švelnūs kaip šilkas nėrimo ir mezgimo siūlai, savo sudėtyje turintys merino vilnos, todėl tiks vėsesnio sezono gaminiams: skaroms, kaklaskarėms, kepurėms, megztukams, pledukams ir kitiems Jūsų nėriniams/mezginiams. Siūlas puikiai dera su Scheepjes Whirl - Fine Art. 
Rodoma 1-56 iš 56 prekės(-ių)

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau