Kitos

Žymekliai - 3 vnt.
  • Nauja
Kitos

Žymekliai - 3 vnt.

Žymekliai-2
0,90 €
3 vnt. metalinių akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams Žymekliai naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 3 vnt.  Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių...
0,80 €
10 vnt. plastikinių, saugių, spalvotų, užsegamų akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 10 vnt. Spalvos parenkamos atsitiktinai. Dėl naudojamo...
0,15 €
Saugi, plastikinė adata Jūsų projektams. Adatos ypač tinkamos darbui su vaikais. Adatos ilgis - 7 cm arba 9 cm. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Addi adata - siuvinėjimui, adymui, žaislų siuvimui (1 vnt.)
  • Nauja
Addi adatos su didele skylute leidžia lengvai įverti storus siūlus. Šios adatos labai tinkamos naudoti mezgimo ir nėrimo projektuose. Adatos ilgis - 7 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
4,75 €
Gütermann klijai tekstilei (balti) Pakuotėje - 30 ml Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
3,95 €
Gütermann klijai tekstilei Pakuotėje - 10 g Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau