Stone Washed

Scheepjes Stone Washed Nr. 801 Moon Stone - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Scheepjes Stone Washed Nr. 801 Moon Stone Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 802 Smokey Quartz - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 802 Smokey Quartz Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 803 Black Onyx - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 803 Black Onyx Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 804 Boulder Opal - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 804 Boulder Opal Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 805 Blue Apatite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 805 Blue Apatite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 806 Canada Jade - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 806 Canada Jade  Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 807 Red Jasper - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 807 Red Jasper Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 808 Corundum Ruby - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 808 Corundum Ruby Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 809 Yellow Jasper - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 809 Yellow Jasper Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 810 Garnet - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 810 Garnet - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-810
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 810 Garnet Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 811 Deep Amestyst - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 811 Deep Amestyst Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 812 Lemon Quartz - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 812 Lemon Quartz Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 813 Amazonite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 813 Amazonite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 814 Crystal Quartz - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 814 Crystal Quartz Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 815 Green Agate - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 815 Green Agate Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 816 Coral - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 816 Coral - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-816
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 816 Coral Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 817 Citrine - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 817 Citrine - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-817
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 817 Citrine  Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 818 Lilac Quartz - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 818 Lilac Quartz Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 819 New Jade - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 819 New Jade - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-819
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 819 New Jade Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 820 Rose Quartz - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 820 Rose Quartz Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 821 Pink Quartzite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 821 Pink Quartzite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 822 Brown Agate - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 822 Brown Agate Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 823 Carnelian - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 823 Carnelian Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 824 Turquoise - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 824 Turquoise Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 825 Malachite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 825 Malachite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 826 Forsterite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 826 Forsterite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 827 Peridot - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 827 Peridot - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-827
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 827 PeridotVienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 828 Larimar - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 828 Larimar - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-828
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 828 Larimar Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 829 Obsidian - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 829 Obsidian - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-829
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 829 Obsidian Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 830 Lepidolite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 830 Lepidolite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 831 Axinite - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 831 Axinite - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-831
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 831 Axinite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 832 Enstatite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 832 Enstatite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 833 Beryl - nėrimo - mezgimo...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nėrimo - mezgimo siūlai

Scheepjes Stone Washed Nr. 833 Beryl - nėrimo - mezgimo siūlai

Stone-Washed-833
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 833 Beryl Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 834 Morganite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 834 Morganite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 835 Rhodochrosite - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 835 Rhodochrosite Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Scheepjes Stone Washed Nr. 836 Tourmaline - nėrimo -...
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
3,56 €
Scheepjes Stone Washed Nr. 836 Tourmaline Vienas populiariausių Scheejes siūlų, su "sunkiu" akmens pavadinimu bet minkštu lyg vilna pojūčiu. Stone Washed suteiks Jūsų projektams griežtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Puikiai tinka žaisliukų ir kitų aksesuarų gamybai.Gali būti derinamas su Scheepjes River Washed.
Rodoma 1-36 iš 36 prekės(-ių)

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau