Kitos priemonės

Aktyvūs filtrai

 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 340

Clover-340
5,70 EUR
Japoniškos Clover adatos su lenktu galiuku ir patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatos išmatavimai: 2,5 mm x 70 mm Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 339

Clover-339
5,70 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, žaliu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 13, 17 ir 20 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3168

Clover-3168
5,94 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, purpuriniu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 20, 22 ir 24 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3121

Clover-3121
6,50 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 15 (2 vnt.) ir 17. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym magnetinė adatinė (be adatų)

Prym-610291
7,41 EUR
Išsukama magnetinė Prym adatinė saugiam adatų laikymui Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė be adatų! Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvas

Prym-611874
4,37 EUR
Tamsiai mėlynas Prym eilių skaičuotuvas Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Mini Prym adatinė su adatomis

Prym-121444
4,56 EUR
Išsukama Prym adatinė saugiam adatų laikymui, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė su 20 adatų!    Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 21 vnt.

Prym-611868
3,99 EUR
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 21 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 30 vnt.

Prym-611882
4,37 EUR
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 30 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry plastikiniai Opry akių žymekliai - 15 vnt.

Opry-StitchMarkers-0024
2,50 EUR
15 vnt. plastikinių, saugių, spalvotų, užsegamų akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams. Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 15 vnt. Dėžutėse supakuotos spalvos gali skirtis nuo...
0,80 EUR
10 vnt. plastikinių, saugių, spalvotų, užsegamų akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 10 vnt. Spalvos parenkamos atsitiktinai. Dėl naudojamo...
Opry priemonės rankdarbiams

Opry adatėlės su stikline galvute - 100 vnt., 34 mm

Opry-PINS-961313
1,95 EUR
Opry adatėlės su stiklinėmis galvutėmis. Adatos supakuotos plastikinėje dėžutėje, kurioje rasite 100 vnt. 34 mm adatėlių. Adatėlės ilgis - 34 mm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvo
0,15 EUR
Saugi, plastikinė adata Jūsų projektams. Adatos ypač tinkamos darbui su vaikais. Adatos ilgis - 7 cm arba 9 cm. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry adata ardymui

Opry-RIPPER-10157
2,50 EUR
Opry adata ardymui (su dangteliu). Plastikinės rankenėlės ilgis - 9 cm. Metalinės dalies ilgis - 3 cm. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvo
Sandėlyje nėra
4,50 EUR
Plastikinis juodas stovas, skirtas žaislams pastatyti. Stovo aukštis yra reguliuojamas ir tiks žaislams, kurių aukštis nuo kojyčių iki kakliuko - 19-27 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
15,00 EUR
Medinė taburetė, tinkanti nertų gyvūnų pagal Anja Toonen knygą ir kitų Jūsų projektų įgyvendinimui - sukurkite išskirtinę namų interjero detalę. Taburetė jau paruošta Jūsų projektų įgyvendinimui. Su paminkštinimu, tad Jums beliks ją apnerti, apmegzti, apsiūti ar apvelti tam, kad ji taptų išskirtine Jūsų interjero detale. Skersmuo - 28 cm Aukštis - 42 cm....
Scheepjes priemonės rankdarbiams

Medalionas siūlui nukirpti - antikos nikelio spalvos

Sheepjes-Slicer-95801
7,55 EUR
Scheepjes siūlų pjaustyklė - tai praktiškas įrankis, o kartu ir stilingas aksesuaras. Medalionas sukurtas su integruotu viduje peiliuku, tad norėdami nukirpti siūlą, tiesiog perbraukite jį per griovelį, esantį šone. Medalionas komplektuojamas su virvele, galite naudoto ant kaklo, ar kaip ranktų pakabuką. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo...
Scheepjes priemonės rankdarbiams

Medalionas siūlui nukirpti - bronzos spalvos

Sheepjes-Slicer-95802
7,55 EUR
Scheepjes siūlų pjaustyklė - tai praktiškas įrankis, o kartu ir stilingas aksesuaras. Medalionas sukurtas su integruotu viduje peiliuku, tad norėdami nukirpti siūlą, tiesiog perbraukite jį per griovelį, esantį šone. Medalionas komplektuojamas su virvele, galite naudoto ant kaklo, ar kaip ranktų pakabuką. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo...
Opry priemonės rankdarbiams

Opry žirklių rinkinys

Opry-ScissorsSet-65635
19,95 EUR
Opry žirklių rinkinys, kurį sudaro 5 žirklės. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym Love magnetinė adatinė (su adatomis)

Prym-610288
9,70 EUR
Išsukama magnetinė Prym Love adatinė saugiam adatų laikymui (su 19 adatų) Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love prietaisas kutams gaminti

Prym-624191
7,80 EUR
Prym Love prietaisas kutų gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti kutus (5 cm, 7,5 cm ir 10 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
6,85 EUR
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (3,5 cm, 5 cm ir 9 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku

Prym-611853
11,22 EUR
Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku smulkiems rankdarbių aksesuarams susisidėti. Išmatavimai: 19 cm x 9 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym adatų rinkinys

Prym-128161
3,99 EUR
Prym Love adatų rinkinys, kuriame rasite 29 adatas. Stilinga ir praktiška pakuotė, leidžianti pačius svarbiausius dalykus turėti šalia. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
7,79 EUR
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai vienu metu pasigamint siūlų kamuoliukus. Galėsite pasirinkti, ar pasigaminti 6 kamuoliukus 3 cm skersmens, ar 8 kamuoliukus 2 cm skersmens. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių...
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinė apyrankė adatėlėms - magnetinė adatinė

Prym-610283
14,10 EUR
Prym magnetinė, pratiška apyrankė skirta adatėlėms, ar kitoms metalinėms priemonės pasidėti. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (S)

Prym-431150
4,56 EUR
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - S. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (M)

Prym-431151
4,56 EUR
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - M. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (L)

Prym-431152
4,56 EUR
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - L. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love pagalbininkas siūlui į adatą įverti

Prym-611157
4,56 EUR
Nuostabus sprendimas, padėsiantis Jums sutaupyti laiko. Šio Prym paukštelio pagalba siūlą į adatą įversite greitai ir patogiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvai (2 vnt.)

Prym-611869
4,37 EUR
Tamsiai mėlynas ir alyvinis Prym eilių skaičuotuvai (2 dydžių). Mažasis tinkamas 2.5 - 4 mm virbalams, didysis - 4.5 - 7 mm virbalams.  Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love matavimo juostele - metras

Prym-282714
7,22 EUR
Stilingas rožinis su baltais taškeliais Prym Love metras - matavimo juostelė. Juostelės ilgis - 150 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love audinio segtukai

Prym-610182
8,55 EUR
Prym Love audinio spaustukai - puiki alternatyva smeigtukams. Pakuotėje rasite 7 vnt. 5,5 cm dydžio spaustukus ir 8 vnt. 2,6 cm. dydžio spaustukus Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais

Prym-610287
9,70 EUR
Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (13,5 cm)

Prym-610934
5,60 EUR
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (13,5 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (11,3 cm)

Prym-610933
4,37 EUR
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (11,3 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love baltas pieštukas žymėjimui

Prym-611774
3,15 EUR
Prym Love baltas pieštukas žymėjimui ant audinių. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love liniuotė (21 cm)

Prym-610728
2,50 EUR
Prym Love 21 cm liniuotė. Turi stataus kampo žymėjimo funkciją, tinkančia audoti ant siuvimo mašinos. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry elektroninis eilių skaičiuotuvas

Opry-DigitalCounter-97299
2,95 EUR
Elektroinis eilių skaičuotuvas. Spalva parenkama atsitiktine tvarka, taip pat gali būti net nenurodyta paveikslėlyje - su kiekviena siunta spalvos gaunamos skirtingos. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikiniai trikampiai žymekliai (small) - 16 vnt.

Clover-3149
5,22 EUR
Plastikiniai žymekliai. Naudojami įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 16 vnt. Tinkami 3.75 - 5.0 mm virbalams Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikinių adatų rinkinys

Clover-3113
3,56 EUR
Japoniškos Clover pasltikinės adatos su lenktu galu. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
7,13 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (3,5 cm, 4,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
8,10 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (6,5 cm, 8,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
11,40 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (11,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
4,30 EUR
Gütermann klijai tekstilei (balti) Pakuotėje - 30 ml Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Barškučiai, muzikos dėžutės ir stovai (karuselės) lovytėms

Opry medinis barškutis

Opry-69488
2,41 EUR
Opry medinis barškutis. Papuoškite jį dekoruodami nėriniais ir sukurkite išskirtinę išvazdą! Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Rodoma 1-53 iš 53 prekės(-ių)
Prekė pridėta
Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau