Kitos priemonės

Clover adatų rinkinys Nr. 340 Clover adatų rinkinys Nr. 340 2
Išparduota
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 340

Clover-340
5,70 €
Japoniškos Clover adatos su lenktu galiuku ir patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatos išmatavimai: 2,5 mm x 70 mm Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover adatų rinkinys Nr. 339 Clover adatų rinkinys Nr. 339 2
Išparduota
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 339

Clover-339
5,70 €
Japoniškos Clover adatos su patogiu, žaliu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 13, 17 ir 20 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover adatų rinkinys Nr. 3168 Clover adatų rinkinys Nr. 3168 2
Išparduota
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3168

Clover-3168
5,94 €
Japoniškos Clover adatos su patogiu, purpuriniu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 20, 22 ir 24 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover adatų rinkinys Nr. 3121 Clover adatų rinkinys Nr. 3121 2
Išparduota
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3121

Clover-3121
6,50 €
Japoniškos Clover adatos su patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 15 (2 vnt.) ir 17. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym magnetinė adatinė (be adatų)

Prym-610291
7,41 €
Išsukama magnetinė Prym adatinė saugiam adatų laikymui Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė be adatų! Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvas

Prym-611874
4,37 €
Tamsiai mėlynas Prym eilių skaičuotuvas Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Mini Prym adatinė su adatomis

Prym-121444
4,56 €
Išsukama Prym adatinė saugiam adatų laikymui, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė su 20 adatų!    Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 21 vnt.

Prym-611868
3,99 €
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 21 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 30 vnt.

Prym-611882
4,37 €
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 30 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry plastikiniai Opry akių žymekliai - 15 vnt.

Opry-StitchMarkers-0024
2,50 €
15 vnt. plastikinių, saugių, spalvotų, užsegamų akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams. Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 15 vnt. Dėžutėse supakuotos spalvos gali skirtis nuo...
0,80 €
10 vnt. plastikinių, saugių, spalvotų, užsegamų akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 10 vnt. Spalvos parenkamos atsitiktinai. Dėl naudojamo...
Opry priemonės rankdarbiams

Opry adatėlės su stikline galvute - 100 vnt., 34 mm

Opry-PINS-961313
1,95 €
Opry adatėlės su stiklinėmis galvutėmis. Adatos supakuotos plastikinėje dėžutėje, kurioje rasite 100 vnt. 34 mm adatėlių. Adatėlės ilgis - 34 mm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvo
0,15 €
Saugi, plastikinė adata Jūsų projektams. Adatos ypač tinkamos darbui su vaikais. Adatos ilgis - 7 cm arba 9 cm. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry adata ardymui

Opry-RIPPER-10157
2,50 €
Opry adata ardymui (su dangteliu). Plastikinės rankenėlės ilgis - 9 cm. Metalinės dalies ilgis - 3 cm. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvo
Scheepjes priemonės rankdarbiams

Medalionas siūlui nukirpti - antikos nikelio spalvos

Sheepjes-Slicer-95801
7,55 €
Scheepjes siūlų pjaustyklė - tai praktiškas įrankis, o kartu ir stilingas aksesuaras. Medalionas sukurtas su integruotu viduje peiliuku, tad norėdami nukirpti siūlą, tiesiog perbraukite jį per griovelį, esantį šone. Medalionas komplektuojamas su virvele, galite naudoto ant kaklo, ar kaip ranktų pakabuką. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo...
Scheepjes priemonės rankdarbiams

Medalionas siūlui nukirpti - bronzos spalvos

Sheepjes-Slicer-95802
7,55 €
Scheepjes siūlų pjaustyklė - tai praktiškas įrankis, o kartu ir stilingas aksesuaras. Medalionas sukurtas su integruotu viduje peiliuku, tad norėdami nukirpti siūlą, tiesiog perbraukite jį per griovelį, esantį šone. Medalionas komplektuojamas su virvele, galite naudoto ant kaklo, ar kaip ranktų pakabuką. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo...
Opry priemonės rankdarbiams

Opry žirklių rinkinys

Opry-ScissorsSet-65635
19,95 €
Opry žirklių rinkinys, kurį sudaro 5 žirklės. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym Love magnetinė adatinė (su adatomis)

Prym-610288
9,70 €
Išsukama magnetinė Prym Love adatinė saugiam adatų laikymui (su 19 adatų) Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love prietaisas kutams gaminti

Prym-624191
7,80 €
Prym Love prietaisas kutų gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti kutus (5 cm, 7,5 cm ir 10 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
6,85 €
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (3,5 cm, 5 cm ir 9 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku

Prym-611853
11,22 €
Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku smulkiems rankdarbių aksesuarams susisidėti. Išmatavimai: 19 cm x 9 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym adatų rinkinys

Prym-128161
3,99 €
Prym Love adatų rinkinys, kuriame rasite 29 adatas. Stilinga ir praktiška pakuotė, leidžianti pačius svarbiausius dalykus turėti šalia. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
7,79 €
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai vienu metu pasigamint siūlų kamuoliukus. Galėsite pasirinkti, ar pasigaminti 6 kamuoliukus 3 cm skersmens, ar 8 kamuoliukus 2 cm skersmens. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių...
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinė apyrankė adatėlėms - magnetinė adatinė

Prym-610283
14,10 €
Prym magnetinė, pratiška apyrankė skirta adatėlėms, ar kitoms metalinėms priemonės pasidėti. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (S)

Prym-431150
4,56 €
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - S. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (M)

Prym-431151
4,56 €
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - M. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love pagalbininkas siūlui į adatą įverti

Prym-611157
4,56 €
Nuostabus sprendimas, padėsiantis Jums sutaupyti laiko. Šio Prym paukštelio pagalba siūlą į adatą įversite greitai ir patogiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvai (2 vnt.)

Prym-611869
4,37 €
Tamsiai mėlynas ir alyvinis Prym eilių skaičuotuvai (2 dydžių). Mažasis tinkamas 2.5 - 4 mm virbalams, didysis - 4.5 - 7 mm virbalams.  Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love matavimo juostele - metras

Prym-282714
7,22 €
Stilingas rožinis su baltais taškeliais Prym Love metras - matavimo juostelė. Juostelės ilgis - 150 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love audinio segtukai

Prym-610182
8,55 €
Prym Love audinio spaustukai - puiki alternatyva smeigtukams. Pakuotėje rasite 7 vnt. 5,5 cm dydžio spaustukus ir 8 vnt. 2,6 cm. dydžio spaustukus Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais

Prym-610287
9,70 €
Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (13,5 cm)

Prym-610934
5,60 €
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (13,5 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (11,3 cm)

Prym-610933
4,37 €
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (11,3 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love baltas pieštukas žymėjimui

Prym-611774
3,15 €
Prym Love baltas pieštukas žymėjimui ant audinių. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love liniuotė (21 cm)

Prym-610728
2,50 €
Prym Love 21 cm liniuotė. Turi stataus kampo žymėjimo funkciją, tinkančia audoti ant siuvimo mašinos. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Opry priemonės rankdarbiams

Opry elektroninis eilių skaičiuotuvas

Opry-DigitalCounter-97299
2,95 €
Elektroinis eilių skaičuotuvas. Spalva parenkama atsitiktine tvarka, taip pat gali būti net nenurodyta paveikslėlyje - su kiekviena siunta spalvos gaunamos skirtingos. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikiniai trikampiai žymekliai (small) - 16 vnt.

Clover-3149
5,22 €
Plastikiniai žymekliai. Naudojami įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 16 vnt. Tinkami 3.75 - 5.0 mm virbalams Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover plastikinių adatų rinkinys Clover plastikinių adatų rinkinys 2
Išparduota
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikinių adatų rinkinys

Clover-3113
3,56 €
Japoniškos Clover pasltikinės adatos su lenktu galu. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompon, pompom)... Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompon, pompom)... 2
Išparduota
11,40 €
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (11,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
4,75 €
Gütermann klijai tekstilei (balti) Pakuotėje - 30 ml Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Barškučiai, muzikos dėžutės ir stovai (karuselės) lovytėms

Opry medinis barškutis

Opry-69488
2,41 €
Opry medinis barškutis. Papuoškite jį dekoruodami nėriniais ir sukurkite išskirtinę išvazdą! Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
3,95 €
Gütermann klijai tekstilei Pakuotėje - 10 g Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym siuvinėjimo adatos dėžutėje

Prym-125640
5,80 €
10 vnt. Prym siuvinėjimo adatų dėžutėje, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai.   Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Scheepjes priemonės rankdarbiams

Medalionas siūlui nukirpti - juodo nikelio spalvos

Sheepjes-Slicer-95803
7,55 €
Scheepjes siūlų pjaustyklė - tai praktiškas įrankis, o kartu ir stilingas aksesuaras. Medalionas sukurtas su integruotu viduje peiliuku, tad norėdami nukirpti siūlą, tiesiog perbraukite jį per griovelį, esantį šone. Medalionas komplektuojamas su virvele, galite naudoto ant kaklo, ar kaip ranktų pakabuką. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo...
Prym Love žirklutės (10 cm) Prym Love žirklutės (10 cm) 2
Išparduota
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love žirklutės (10 cm)

Prym-610544
10,50 €
Prym Love žirklutės siuvinėjimui (10 cm). Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Addi adatos su didele skylute leidžia lengvai įverti storus siūlus. Šios adatos labai tinkamos naudoti mezgimo ir nėrimo projektuose. Adatos ilgis - 7 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Žymekliai - 3 vnt.
  • Nauja
Kitos

Žymekliai - 3 vnt.

Žymekliai-2
0,90 €
3 vnt. metalinių akių/eilių žymeklių jūsų nėriniams ar mezginiams Žymekliai naudojami pirmos akies eilėje paymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui aksesuarų gamybai, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 3 vnt.  Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių...
Rodoma 1-57 iš 57 prekės(-ių)

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau