Clover priemonės rankdarbiams

Aktyvūs filtrai

 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 339

Clover-339
5,70 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, žaliu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 13, 17 ir 20 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3168

Clover-3168
5,94 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, purpuriniu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 20, 22 ir 24 Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 340

Clover-340
5,70 EUR
Japoniškos Clover adatos su lenktu galiuku ir patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatos išmatavimai: 2,5 mm x 70 mm Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover adatų rinkinys Nr. 3121

Clover-3121
6,50 EUR
Japoniškos Clover adatos su patogiu, mėlynu užsukamu dėkliuku joms susidėti. Komplektą sudaro: 3 vnt. adatų ir dėkliukas. Adatų Nr. 15 (2 vnt.) ir 17. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikiniai trikampiai žymekliai (small) - 16 vnt.

Clover-3149
5,22 EUR
Plastikiniai žymekliai. Naudojami įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 16 vnt. Tinkami 3.75 - 5.0 mm virbalams Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
 2
Sandėlyje nėra
Clover priemonės rankdarbiams

Clover plastikinių adatų rinkinys

Clover-3113
3,56 EUR
Japoniškos Clover pasltikinės adatos su lenktu galu. Komplektą sudaro: 2 vnt. adatų. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
7,13 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (3,5 cm, 4,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
8,10 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (6,5 cm, 8,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
11,40 EUR
Clover prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (11,5 cm) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)
Prekė pridėta
Prekė pridėta prie "Palyginimo"