Prym priemonės rankdarbiams

Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 21 vnt.

Prym-611868
3,99 €
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 21 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym plastikiniai akių žymekliai - 30 vnt.

Prym-611882
4,37 €
Plastikiniai, užsegami akių/eilių žymekliai. Naudojami pirmos akies eilėje pažymejimui žaisliukų gamybai, įvairių motyvų pradžios pažymejimui, akių žymėjimui mezginiuose. Pakuotėje 30 vnt. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvas

Prym-611874
4,37 €
Tamsiai mėlynas Prym eilių skaičuotuvas Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym eilių skaičiuotuvai (2 vnt.)

Prym-611869
4,37 €
Tamsiai mėlynas ir alyvinis Prym eilių skaičuotuvai (2 dydžių). Mažasis tinkamas 2.5 - 4 mm virbalams, didysis - 4.5 - 7 mm virbalams.  Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym magnetinė adatinė (be adatų)

Prym-610291
7,41 €
Išsukama magnetinė Prym adatinė saugiam adatų laikymui Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė be adatų! Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Mini Prym adatinė su adatomis

Prym-121444
4,56 €
Išsukama Prym adatinė saugiam adatų laikymui, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Adatinė su 20 adatų!    Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym siuvinėjimo adatos dėžutėje

Prym-125640
5,80 €
10 vnt. Prym siuvinėjimo adatų dėžutėje, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai.   Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Išsukama Prym Love magnetinė adatinė (su adatomis)

Prym-610288
9,70 €
Išsukama magnetinė Prym Love adatinė saugiam adatų laikymui (su 19 adatų) Aukštos kokybės, ergoniminio dizaino magnetinė adatinė, kuri Jums padės adatas laikyti tvarkingai, o svarbiausia - saugiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym adatų rinkinys

Prym-128161
3,99 €
Prym Love adatų rinkinys, kuriame rasite 29 adatas. Stilinga ir praktiška pakuotė, leidžianti pačius svarbiausius dalykus turėti šalia. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love prietaisas kutams gaminti

Prym-624191
7,80 €
Prym Love prietaisas kutų gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti kutus (5 cm, 7,5 cm ir 10 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
7,79 €
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai vienu metu pasigamint siūlų kamuoliukus. Galėsite pasirinkti, ar pasigaminti 6 kamuoliukus 3 cm skersmens, ar 8 kamuoliukus 2 cm skersmens. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių...
6,85 €
Prym Love prietaisas siūlų kamuoliukų (pompom) gamybai Patogus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai pasidaryti siūlų kamuoliukus (3,5 cm, 5 cm ir 9 cm dydžio) Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku

Prym-611853
11,22 €
Prym Love minkštas, silikoninis dėkliukas su užtrauktuku smulkiems rankdarbių aksesuarams susisidėti. Išmatavimai: 19 cm x 9 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (S)

Prym-431150
4,56 €
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - S. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love antpirštis (M)

Prym-431151
4,56 €
Apsaugokite savo pirštų galiukus su stylingu Prym Love antpiščiu! Antpirštis yra dekoruotas ryškiai mėlyna spalva su baltomis ir rausvomis dėmėmis, todėl ją yra smagu ir lengva pastebėti siuvimo krepšyje, Dydis - M. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinė apyrankė adatėlėms - magnetinė adatinė

Prym-610283
14,10 €
Prym magnetinė, pratiška apyrankė skirta adatėlėms, ar kitoms metalinėms priemonės pasidėti. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love pagalbininkas siūlui į adatą įverti

Prym-611157
4,56 €
Nuostabus sprendimas, padėsiantis Jums sutaupyti laiko. Šio Prym paukštelio pagalba siūlą į adatą įversite greitai ir patogiai. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love matavimo juostele - metras

Prym-282714
7,22 €
Stilingas rožinis su baltais taškeliais Prym Love metras - matavimo juostelė. Juostelės ilgis - 150 cm. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love audinio segtukai

Prym-610182
8,55 €
Prym Love audinio spaustukai - puiki alternatyva smeigtukams. Pakuotėje rasite 7 vnt. 5,5 cm dydžio spaustukus ir 8 vnt. 2,6 cm. dydžio spaustukus Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais

Prym-610287
9,70 €
Prym Love magnetinis adatėlių laikiklis su smeigtukais. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (13,5 cm)

Prym-610934
5,60 €
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (13,5 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love siūlių ardymo įrankis (11,3 cm)

Prym-610933
4,37 €
Prym Love ergonominis siūlių ardymo įrankis (11,3 cm), tinkantis tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams. Su apsauginiu dangteliu. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love baltas pieštukas žymėjimui

Prym-611774
3,15 €
Prym Love baltas pieštukas žymėjimui ant audinių. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love liniuotė (21 cm)

Prym-610728
2,50 €
Prym Love 21 cm liniuotė. Turi stataus kampo žymėjimo funkciją, tinkančia audoti ant siuvimo mašinos. Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Prym priemonės rankdarbiams

Prym Love žirklutės (10 cm)

Prym-610544
10,50 €
Prym Love žirklutės siuvinėjimui (10 cm). Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau