Vyšnių kauliukai - užpildas šildančių - šaldančių žaislų, pagalvėlių gamybai
Vyšnių kauliukai - užpildas šildančių -...

Vyšnių kauliukai - užpildas šildančių - šaldančių žaislų, pagalvėlių gamybai

Cherry-stones
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
2,95 €
Su mokesčiais

250 g (apie 500 ml) vyšnių kauliukų užpildo šildančių/šaldančių žaislų, pagalvėlių ir kitų aksesuarų gamybai.

Aprašymas

Biologiškai apdoroti vyšnių kauliukai puikiai tiks šildančių - šaldančių žaislų, pagalvėlių ir kitų aksesuarų gamybai. Vyšnių kauliukai išvalyti nenaudojant jokių cheminių priemonių, tik termiškai juos apdorojant ir džiovinant. Gamybai naudojamos tik šviežio derliaus vyšnios. 

Vyšnių kauliukai naudojami sausos šilumos ir šalčio šaltinio terapijai. 

Tai vokiškiečių gamybos užpildas, neturintis jokių papildomų priemaišų ar teršalų. 

Jūsų pagaminti žaisliukai/pagalvėlės - šildyklės su vyšnių kauliukais bus puiki donava tėveliams auginantiems vaikučius. Šildyklės tinka malšinti pilvuko dieglius, lengvina atsikosėjimą, malšina raumenų skausmus, padeda sumažinti nuovargį. Atšaldyta šildyklė tiks esant traumoms ar sumušimams, kraujavimui iš nosytės ar karščiuojant.

Pašildytas gali būti mikrobangų krosnelėje (apie 2 min 600w) arba orkaitėje (apie 10 min 140º), atšaldytas - šaldiklyje (apie 2h prieš naudojimą).

Su vyšniomis pagaminti aksesuarai taip pats tiks smulkiąjai motorikai lavinti, rankutėmis apčiuopiami kauliukai, kurie sukelia traškėjimą, atkreipia vaikučio dėmesį. Be to, naudojant žaisliuką galėsite masažuoti vaikučio pėdutes, delniukus. Pašildytas žaisliukas/pagalvėlė šilumą išlaiko net iki 30 min! 

Dėl naudojamo vaizduoklio ypatybių prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.

Prekė detaliau

26 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė pridėta prie "Palyginimo"

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau